ВС-650 СР выпрямители сварочные

ВС-650 СР з жорсткою вольтамперної характеристикою призначені для зварювальних і наплавочних робіт в особливо важких експлуатаційних умовах (кар'єри, шахти, трубопроводів), нечутливий до суворих кліматичних умов (високі та низькі температури, підвищені запиленість або вологість). Випрямлячі забезпечують харчування одного поста при напівавтоматичному зварюванні або наплавленні на струмах до 650 А.

При напівавтоматичному зварюванні регулювання зварювальної напруги здійснюється східчасто (27 ступенів). Зварювальні випрямлячі можуть застосуються для воздушнодуговой строжки вугільним електродом. Великий запас потужності дозволяє вести зварювання при довжині комунікацій між джерелом і блоком подачі понад 50 м., що робить його незамінним при виконанні монтажних робіт, наприклад, з блоком подачі «Патон БП 607».

У систему живлення зварювальної дуги крім основного вбудований параметричний дросель, який позволяюет істотно підвищити якість одержуваних зварних з'єднань, завдяки забезпечуваною дроселем стабілізації процесу зварювання та регулювання струму короткого замикання (к.з.), що відбувається при переході краплі розплавленого металу з електроду в зварювальну ванну. Крім основної силової обмотки, як правило, використовують допоміжну обмотку, яка служить для регулювання величини індуктивності дроселя і, тим самим, пікового значення струму к.з. у вказаному перехідному процесі.

Допоміжна обмотка дозволяє скоротити час к.з. і зменшити розмір краплі розплавленого металу, що поліпшує формування зварного шва і забезпечує більш гладку його поверхню. Додатковий ефект досягається при підключенні початку допоміжної обмотки через діод до електрода, а її кінця до зварюваного виробу. При к.з. електрода з виробом через краплю розплавленого металу відбувається наростання струму в силовий обмотці і наростання струму в допоміжній обмотці, що підсумовуються, в результаті чого струм к.з. різко зростає, одночасно скорочуючи час і збільшуючи частоту повторення процесу переходу краплі з електроду на виріб.

Перенесення металу стає дрібнокрапельна, скорочуються втрати електродного металу на угар і розбризкування, вигоряння легуючих елементів, знижується окислення металу.

Використання параметричного дроселя не тільки покращує формування і якість зварного шва, особливо при зварюванні тонкого металу, але й полегшує накладення вертикальних і стельових швів.

Можлива многопостовая ручне дугове зварювання: для ЗС-650 СР: 2 пости - 400А, 3 пости - 315А, 4 поста - 250 А. При цьому зварювання йде на максимальній напрузі холостого ходу з роздільним регулюванням струму зварювання на кожному посту за допомогою баластних реостатів РБ 302.

Випрямлячі Патон НД -650 мають на лицьовій панелі чотири окремі виходи для ручного дугового зварювання або багатофункціональної зварювання за допомогою чопперів.

ПАРАМЕТРЫ:
Напряжение питающей сети (50 Гц), В 3х380
Номинальный сварочный ток, А 650
Продолжительность нагрузки, ПН % 80
Пределы регулирования напряжения х/х, при полуавтоматической сварке, В 18-58 (ступенчато)
Пределы регулирования напряжения х/х, при ручной дуговой сварке, В 58
Номинальная потребляемая мощность, кВ*А 42
Внешняя характеристика Жёсткая
Габаритные размеры, мм 905х770х830
Масса, кг 230
16250 грн.

шаблоны для dleскачать фильмы

Школы танцев киева Корисна Картка.
Автономное электроснабжение частного дома
Системы электроснабжения
pluspower.ru