ВД-400 СГД АС/DC выпрямители сварочные

ВД-400 СГД АС/DC використовуються при ручній дуговій зварці, різанні і наплавленні металоконструкцій і деталей у тому числі в особливо важких умовах роботи: металургійні, гірничорудні, хімічні виробництва, в польових умовах, при роботах по монтажу і ремонту нафто-і газопроводів і ін

Джерела малочутливі до температурних коливань, змін напруги в мережі, до підвищених запиленості та вологості. Випрямлячі забезпечують якісне формування швів при зварюванні електродами всіх типів, у тому числі з целюлозним покриттям, низька розбризкування, легке збудження і підвищену еластичність дуги, плавну заварку кратера.

Універсальні установки типу ВД-400 і ВД-401 можуть успішно застосовуватися як джерела живлення (АС / DC) для зварки покритими електродами і як недорогі установки АС / DC. При зварюванні в режимі DC спеціальна конструкція дроселя забезпечує напругу на дузі - 17В, що дозволяє отримати практично «згасають дугу», за рахунок виключення межтокових пауз при зварюванні. Також за рахунок спеціального блоку, забезпечується підвищена напруга холостого ходу в імпульсному режимі (до 75 В), що дає можливість значно поліпшити умови для початку зварювання («гарячий» старт). У цілому, забезпечується якість зварювання на рівні відомого випрямляча типу ВД 306 (при зварюванні покритими електродами). При зварюванні в режимі АС установки працюють в режимі зварювального трансформатора типу СТШ-400 з СГД (стабілізатор горіння дуги).

У режимі АС трансформатори, завдяки притаманною їм надійності, довговічності, низької вартості, є найбільш поширеними джерелами живлення зварювальної дуги. Блок стабілізації горіння дуги (СГД), розроблений досвідченим заводом спільно з Інститутом електрозварювання дозволяє, за рахунок стабілізуючих імпульсів (до 600 В, 100 Гц), підтримувати горіння дуги в момент переходу основного напруги через нуль, виробляти зварку на змінному струмі електродами будь-якого типу, а також аргонодугове зварювання будь-яких металів (алюміній, мідь, нержавіюча сталь і т.д.) у тих випадках, коли допускається початковий підпал дуги контактним способом, замінюючи при цьому дорогі установки.

ПАРАМЕТРЫ:

Напряжение питающей сети (50 Гц), В 2х380
Номинальный сварочный ток, А DC 300/АС 400
Продолжительность нагрузки, ПН % 60
Пределы регулирования сварочного тока, А АС 90-400 DC 75-300
Напряжение холостого хода, В 65/96
Номинальная потребляемая мощность, кВ*А 25
Охлаждение Принуд.
Габаритные размеры, мм 830х550х610
Масса, кг 120
0 грн.

шаблоны для dleскачать фильмы