ВД-310 выпрямители сварочные (без переключателя)

ВД-310 (без переключателя) використовуються при ручній дуговій зварці, різанні і наплавленні металоконструкцій і деталей у тому числі в особливо важких умовах роботи: металургійні, гірничорудні, хімічні виробництва, в польових умовах, при роботах по монтажу і ремонту нафто-і газопроводів і ін

Джерела малочутливі до температурних коливань, змін напруги в мережі, до підвищених запиленості та вологості. Випрямлячі ВД-310 забезпечують якісне формування швів при зварюванні електродами всіх типів, у тому числі з целюлозним покриттям, низька розбризкування, легке збудження і підвищену еластичність дуги, плавну заварку кратера.

При зварюванні в режимі DC спеціальна конструкція дроселя забезпечує напругу на дузі - 17В, що дозволяє отримати практично «згасають дугу», за рахунок виключення межтокових пауз при зварюванні. Також за рахунок спеціального блоку, забезпечується підвищена напруга холостого ходу в імпульсному режимі (до 75 В), що дає можливість значно поліпшити умови для початку зварювання («гарячий» старт). У цілому, забезпечується якість зварювання на рівні відомого випрямляча типу ВД 306 (при зварюванні покритими електродами).
ПАРАМЕТРЫ:
Напряжение питающей сети (50 Гц), В 2х380
Номинальный сварочный ток, А 315
Продолжительность нагрузки, ПН % 60
Пределы регулирования сварочного тока, А 45-125 125-315
Напряжение холостого хода, В 65/96
Номинальная потребляемая мощность, кВ*А 22
Охлаждение Принуд.
Габаритные размеры, мм 730х790х770
Масса, кг 200
7580 грн.

шаблоны для dleскачать фильмы