СТШ 252 СГД трансформатор сварочный
СТШ 252 СГД
Трансформатори призначені для ручного електродугового зварювання різноманітних сталей товщиною від 1мм. Широко застосовуються при виконанні зварювальних робіт у «важких» експлуатаційних умовах на промислових підприємствах, будівництвах, фермах, автогосподарствах, комунальних підприємствах. Плавне регулювання зварювального струму в трансформаторах типу СТШ, здійснюється переміщенням магнітного шунта.

Трансформатори СТШ-252 СГД мають подвійне підключення на 220В та 380В та примусове охолодження, завдяки чому збільшена тривалість навантаження. Зручний для транспортування до робочій зоні.

Трансформатори СТШ-252 укомплектовані блоком СГД (стабілізатор горіння дуги) дозволяє, за рахунок стабілізуючих імпульсів, що підтримують горіння дуги в момент переходу основного струму через нуль, виробляти зварку на змінному струмі електродами всіх типів, у тому числі з основним покриттям (ОЗЛ, УОНІ і т.д.), а також аргонодугове зварювання будь-яких металів (алюміній, мідь, нержавіюча сталь і т.д.) у тих випадках, коли допускається початковий підпал дуги контактним способом. За бажанням замовника в комплектацію може бути включена відповідна пальник для зварювання в аргоні.

ПАРАМЕТРЫ
Напряжение питающей сети, В 220/380
Номинальный сварочный ток, А 250
Напряжение холостого хода, В 65
Продолжительность нагрузки, ПН % 40
Пределы регулирования сварочного тока, А 70-260
Охлаждение принуд.
Габаритные размеры ДхШхВ, мм 546х400х560
Масса, не более, кг 65
Номинальная потребляемая мощность, кВт 16,3
Наличие стабилизатора есть
4792 грн.

шаблоны для dleскачать фильмы