Сварочный трактор ТС-102

(НЕТ НА СКЛАДЕ)
21996 грн.


Основне призначення трактора ТС-102 - зварювання кутових швів у положенні деталей, що зварюються «у човник», але трактор можна легко переналагоджувати для зварювання всіх типів швів та зварних з'єднань, що виконуються зварювальними тракторами: стикових швів «в базі» і «поза бази», а також кутових швів «поза базою».

Трактор випускають у трьох виконаннях:
- Для зварювання під шаром флюсу електродним дротом діаметром 1,0-3,0 мм;
- Для зварювання суцільним і порошковим дротом в середовищі захисних газів електродним дротом діаметром 1,0-3,0 мм;
- Універсальний - для зварювання під флюсом та в середовищі захисних газів.

До складу зварювального трактора входять механізм переміщення, механізм подачі дроту, коректори вертикального і горизонтального переміщення зварювального мундштука, касети для електродного дроту, електрична схема управління, електричні комунікації, зварювальні проводи.

Для забезпечення стабільного процесу збудження дуги в електричній схемі передбачена функція «м'який старт» (знижена подача електрода в момент підпалу дуги). Після порушення дуги автоматично включається робоча подача електрода.

Для зручності перенесення трактор забезпечений рукояткою.

Як джерело зварювального струму для трактора можна застосовувати: ВД-650СР, ВС-632, ВДУ-506, ВДУ-1201 і їм подібні.

Масогабаритні характеристики трактора дозволяють використовувати його як в заводських, так і в монтажних умовах, а також для зварювання у важкодоступних місцях (всередині цистерн, котлів) з подальшим витяганням через люк діаметром не менше 500 мм.

Трактор ТС-102 простий в управлінні, для його обслуговування не потрібно персонал високої кваліфікації і тривалий період навчання операторів.
шаблоны для dleскачать фильмы

печать визиток в киеве пресс воллов изготовление пос материалы на заказ vivario.com.ua